VAIRĀK NO BRITA PRODUKTU PASAULES

BRITA METER — PERFEKTI FILTRĒTA BRITA ŪDENS GARANTIJA KATRU REIZI.

BRITA krūze Elemaris apvieno modernu dizainu un jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu optimālas kvalitātes garantiju: tikai šis Premium klases modelis piedāvā inteliģento BRITA Meter, kas uzskaita ūdens tilpumu, ūdens cietību un laiku, lai noteiktu, kad jāmaina filtra kasetne, un nodrošinātu, ka vienmēr baudāt lieliskas garšas ar BRITA filtru filtrētu ūdeni. (Pieejams melns un balts.)

KUR NOPIRKT

ŪDENS FILTRĒŠANA NEKAD NAV IZSKATĪJUSIES LABĀK: BRITA FILL&ENJOY MARELLA PASTEĻTOŅU NOKRĀSAS.

Filtrējiet krāna ūdeni, lai iegūtu svaigi filtrētu BRITA filtra ūdeni! Pasteļtoņu krūzes pievieno smalku krāsas pieskārienu neesot pārāk uzkrītošām, un tās sniedz iespēju kombinēt nianses un kontrastus dažādos radošos veidos!.

  • Praktisks, viegli paceļams vāks vienkāršai piepildīšanai
  • Izliekts rokturis, kas nodrošina labu satvērienu ikdienas lietošanā
  • Integrēts snīpja vāks, lai ūdeni aizsargātu no ārēja piesārņojuma virtuvē vai mājas apstākļos
  • Aprīkota ar BRITA Memo — uzticamas norādes, kad jāmaina kasetne.

 

KUR NOPIRKT

GARŠAI IR MILZĪGA NOZĪME.

Uzņēmumā BRITA mēs esam kaislīgi garšas speciālisti. Izmantojot ar BRITA filtru filtrēto ūdeni ēdiena gatavošanā un aukstu vai karstu dzērienu pagatavošanā, var tiešām panākt sajūtamu atšķirību. Mūsu filtri samazina tādu garšu un smaržu ietekmējošu vielu daudzumu krāna ūdenī kā hloru, sniedzot iespēju izbaudīt visu sastāvdaļu garšas nianses. Tējas tases pagatavošana vairs nekad nebūs tāda pati!

KĀPĒC DZERT ŪDENI?

Ūdens veido 70% no mūsu ķermeņa svara. Veselības un labsajūtas nodrošināšanai ir svarīgi, lai ķermenī būtu pietiekams ūdens daudzums. Lai izvairītos no atūdeņošanās, jo īpaši fiziskas slodzes laikā, ieteicams izdzert līdz diviem litriem (aptuveni sešas lielas glāzes) šķidruma katru dienu. Ieguvumu klāsts ir plašs — no uzlabotas koncentrēšanās spējas un dzīvībai svarīgu orgānu aizsargāšanas līdz labākam ādas izskatam — un tas pat var palīdzēt zaudēt svaru.