PALĪDZĪBA / BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Visiem BRITA filtriem ir lieliska filtrēšanas kvalitāte, kas efektīvi samazina tādu vielu daudzumu, kuras var negatīvi ietekmēt garšu vai smaržu, piemēram, hlora daudzumu. Turklāt BRITA filtrus ir vienkārši uzstādīt, sagatavot un uzglabāt.

 

BRITA MAXTRA+ kasetne:

Inovatīvā BRITA MAXTRA+ kasetne darbojas līdz četrām nedēļām un nodrošina 150 litrus svaiga filtrēta ūdens. Tās jonapmaiņas sveķi samazina gan karbonāta cietību (kaļķakmens nogulsnes), gan metālu daudzumu, piemēram, varu un svinu. Aktivētais ogleklis samazina tādu vielu daudzumu, kuras var ietekmēt garšu, piemēram, hlora un hlora savienojumu daudzumu (ja tādi ir).

 

BRITA MicroDisc:

Kompaktie un jaudīgie BRITA MicroDisc filtri paredzēti līdz 150 litriem ūdens un darbojas līdz četrām nedēļām. Tehnoloģija ActivSelect aiztur nevēlamus elementus, kuri ietekmē ūdens garšu, piemēram, hloru, ļaujot tādām minerālvielām kā kalcijam un magnijam izkļūt cauri filtram.

Gan BRITA MAXTRA+, gan MicroDisc filtri ir izveidoti tā, lai tos būtu ātri un ērti uzstādīt.

 

BRITA MAXTRA+ kasetne:

Vienkārši piepildiet ūdens krūzi ar ūdeni. Iegremdējiet BRITA MAXTRA+ kasetni aukstā ūdenī un viegli sakratiet to, lai atbrīvotos no gaisa burbulīšiem. Ievietojiet kasetni krūzes piltuvē un divas reizes izlaidiet ūdeni caur filtru. Kad pirmie divi litri ir nolieti, BRITA filtrs ir gatavs lietošanai.

 

BRITA MicroDisc:

Pirms pirmās MicroDisc filtra lietošanas turiet to zem tekoša ūdens un ar pirkstiem viegli berzējiet abas puses aptuveni 30 sekundes. Tā tiks efektīvi notīrīti oglekļa putekļi, kas var būt uz tā virsmas.

Vislabāk ar BRITA filtru filtrēto ūdeni uzglabāt traukos vēsā vietā, piemēram, ledusskapī. Pārliecinieties, ka trauks nestāv tiešā saules gaismā, un izlietojiet traukā esošo ūdeni vienas dienas laikā.

Nē. BRITA ūdens filtru sistēmas ir paredzētas lietošanai tikai ar pašvaldībās attīrītu krāna ūdeni vai ar privātas piegādes ūdeni, kas ir apstiprināts kā drošs dzeramais ūdens.

MAXTRA+ kasetnes darbmūžs ir atkarīgs no pieejamā ūdens kvalitātes, piemēram, ūdens cietības. BRITA MAXTRA+ kasetne filtrē līdz 150 litriem vietās, kur ir ciets ūdens (galvenokārt pamatojoties uz karbonāta cietību 12° līdz 14,5°, mērot vācu cietības grādos). Lai nodrošinātu optimālu darbību, BRITA MAXTRA+ kasetne jāmaina reizi četrās nedēļās. BRITA ūdens filtra krūze ir aprīkota ar kasetnes nomaiņas indikatoru, kas jums atgādinās par nākamo kasetnes nomaiņas reizi.

Lai nodrošinātu optimālu darbību, MicroDisc filtrs ir jāmaina reizi četrās nedēļās. Lai to nodrošinātu , daudzi BRITA produkti ir aprīkoti ar ērtu elektronisku indikatoru, kas uzrauga filtra darbmūžu un paziņo, kad nepieciešama nomaiņa.

Visas BRITA filtru sistēmas palīdz ievērojami samazināt plastmasas pudeļu lietošanu. BRITA komponenti ir lielā mērā pārstrādājami, tāpēc tie nodrošina ilgtspējību un pozitīvu ietekmi uz vidi.

Visas oriģinālās BRITA kasetnes var turēt vairākus gadus, ja tās tiek pareizi uzglabātas. Pareiza uzglabāšana ir temperatūrā no 1 °C līdz 50 °C bez tiešas saules gaismas vai karstuma iedarbības, ja kasetne atrodas noslēgtā sākotnējā iepakojumā.

fill&serve Mind un fill&go Vital var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā temperatūrā līdz 50 °C. Tās var mazgāt arī ar rokām, izmantojot siltu ziepjūdeni un sūkli. fill&enjoy Fun jāmazgā tikai ar rokām ar aukstu un remdenu ūdeni. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vākā esošo BRITA Memo nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, un tas nedrīkst nonākt ilgstošā saskarē ar ūdeni. Lai izvairītos no krāsas maiņas, nekādā gadījumā nepiepildiet to ar šķīdumiem un sulām, kas stipri krāso. Plašāku informāciju skatiet rokasgrāmatā.

Ideālā gadījumā filtrētais ūdens jāizlieto vienas dienas laikā. Ja plānots BRITA ūdens filtru ilgstoši nelietot (piemēram, kad esat atvaļinājumā), BRITA speciālisti iesaka izņemt MAXTRA+ kasetni, izliet BRITA ūdens filtrā atlikušo ūdeni un brīvi ievietot MAXTRA+ kasetni atpakaļ.

Uzņēmums BRITA saviem produktiem piedāvā rezerves daļas (ja tās pieejamas). Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo BRITA izplatītāju.

Jā, ar praktisko fill&go Vital varat baudīt filtrētu BRITA ūdeni jebkurā vietā. Vienkārši piepildiet to ar krāna ūdeni, kuru tūlīt var baudīt!

Jauno un uzlaboto aktivizētā oglekļa MicroDisc filtru BRITA pudelē fill&go Vital var izmantot četras nedēļas.

Noteikti, jo tikai ar vienu BRITA filtru var izfiltrēt 150 litrus ūdens, kas ir 300 puslitra ūdens pudeles.

fill&go Vital ir saprātīga un ilgtspējīga plastmasas pudeļu alternatīva, kas palīdz samazināt to lietošanu. Šāda situācija ir izdevīga gan jūsu maciņam, gan videi.

Dzērienu pudele ir izgatavota no augstas kvalitātes mākslīgā materiāla, kas nesatur BPA, un tās pārtikas līmeņa kvalitātes sertifikātu ir izsniegusi Vācijas Tehniskās inspekcijas iestāde.

Jā, visus BRITA fill&go Vital dzērienu pudeles komponentus var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Dzērienu pudeles ir četrās modernās krāsās: rozā, zilā, laima krāsā un violetā.

Inovatīvais aktivizētā oglekļa filtrs samazina piesārņojumu, kas var pasliktināt dzeramā ūdens smaržu un garšu. Tādas minerālvielas kā kalcijs un magnijs var izkļūt cauri filtram.

Ūdens pudelē fill&go Vital var iepildīt līdz 600 ml ūdens.

Pirms karafes ar ūdens filtru fill&serve Mind pirmās lietošanas reizes izmazgājiet to ar saudzīgu mazgāšanas līdzekli. Regulāri mazgājiet karafi ar ūdens filtru fill&serve Mind vai nu ar rokām, vai trauku mazgājamajā mašīnā (maks. 50 °C). Piezīme: vākā iebūvēto BRITA Memo nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

fill&serve Mind ir paredzēta, lai uzlabotu auksti dzerama krāna ūdens garšu. Filtrēto ūdeni var izmantot karsto dzērienu pagatavošanai, tomēr tas neaizsargā ierīces no kaļķakmens nogulšņu veidošanās.

Nospiediet un turiet nospiestu pogu START uz vāka, līdz displejā parādās visas četras joslas un divreiz nomirgo. Tagad BRITA Memo ir sagatavots. Mirgojošais punkts displeja apakšā labajā pusē norāda, ka Memo darbojas. Katru nedēļu izzudīs viena josla, un atlikušās joslas displejā norāda atlikušo filtra darbmūžu. Lūdzu, atcerieties, ka filtrs jānomaina vismaz reizi četrās nedēļās, lai nodrošinātu BRITA produkta optimālu darbību un uzturētu optimālus filtrētā ūdens higiēnas standartus.

Neuztraucieties, jo berzes dēļ nelielas oglekļa daļiņas var būt iepakojumā un filtrētajā ūdenī. Šīs daļiņas nekaitē veselībai. Ja tās norij, tās cilvēka ķermenim nav kaitīgas. Ja ievērojat oglekļa daļiņas, BRITA speciālisti iesaka rūpīgi noskalot filtra MicroDisc abas puses zem tekoša ūdens.

BRITA fill&serve Mind ir 290 mm augsta ar diametru 102 mm. Tās augstās kvalitātes materiāli nodrošina izcilu caurspīdīgumu, vienlaikus tā ir viegla un izturīga pret triecieniem. Kopumā tajā var ieliet 1,3 litrus ūdens (piltuves tilpums 0,5l), radīta, lai to ērti ievietotu ledusskapja durvīs, tās komplektācijā ir parocīgais BRITA Memo, kas uzrauga filtra diska darbmūžu.

 

Pateicoties iespaidīgajai tehnoloģijai ActivSelect, jaunais BRITA MicroDisc efektīvi samazina garšu pasliktinošu vielu daudzumu , ļaujot vērtīgajām minerālvielām izkļūt tam cauri. Katrs MicroDisc ir izgatavots no dabiska oglekļa, kas iegūts no kokosriekstu čaulām, un tam ir miljoniem poru. Šajās porās tiek notverti un ieslēgti nevēlamie elementi. Tā rezultātā tiek iegūts labākas garšas ūdens, kas sniedz atspirdzinājumu ar katru malku.